TÜRKİYE-FİNLANDİYA İş Forumu - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE-FİNLANDİYA İş Forumu

Tarih: 26.01.2015
İşareti:  05/5000-211
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, Finlandiya Avrupa ve Dış Ticaret Bakanı Lanita Toivakka ve beraberindeki ticaret heyetinin Türkiye ziyareti kapsamında T.C. Ekonomi Bakanlığı, Finlandiya Ankara Büyükelçiliği, Finlandiya Ticaret Ofisi (Finpro) ve DEİK işbirliğiyle  4 Şubat 2015 Çarşamba günü 11:00-16:30 saatleri arasında Ankara Sheraton Hotel’de “Türkiye-Finlandiya İş Forumu”nun düzenleneceği iletilmektedir. Anılan İş Forumu’nu Fin Bakan Toivakka’nın yanı sıra T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci’nin de onurlandıracakları belirtilmektedir.

Özellikle ileri teknoloji, AR-GE ve yüksek eğitim sektörlerinde öncü bir ülke konumunda olan Finlandiya’dan temiz enerji, çevre, orman sanayi, altyapı, lojistik, bilişim teknolojileri, inovasyon, maden ve metalurji teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren Finli firmalardan temsilcilerin yer aldığı heyet listesi ve toplantı taslak programı ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

Bu çerçevede, ikili ekonomik ilişkiler açısından önem taşıyan bu Forum’a katılmak isteyen  üyelerimizin, katılım teyitlerini ekte yer alan başvuru formu aracılığıyla Finpro’ya (Pelin Gökçek; pelin.gokcek@finpro.fi, Tel: 0212 284 95 92/91) 28 Ocak Çarşamba gününe kadar iletmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası
 
EK: