TÜRKİYE – FİLİSTİN İŞ VE YATIRIM FORUMU - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE – FİLİSTİN İŞ VE YATIRIM FORUMU

Tarihi   : 26.10.2016

İşareti   : 05/5000-2093

İrtibat  : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

 

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, Türkiye – Filistin İş Konseyi tarafından, MÜSİAD ve PBF işbirliği ile Filistin İş Dernekleri Federasyonu, Filistin Odalar Birliği ve Kudüslü İş Adamı ve Filistin Eski Ekonomi Bakanı Sn. Mazen Sinokrot tarafından belirlenen iş adamlarının katılımı ile gerçekleşecek olan Türkiye – Filistin İş ve Yatırım Forumu’nun 8 Kasım 2016, Salı günü Grand Cevahir Hotel and Convention Center’da düzenleneceği bildirilmektedir.

 

Yazının devamında, söz konusu foruma Filistin tarafından, ekte listesi sunulan, ağırlıklı olarak gıda, tekstil, inşaat malzemeleri, yenilenebilir enerji, mobilya, kimyasal ve ilaç sektörlerinde faaliyet gösteren 90 firma temsilcisinin katılacağı belirtilmektedir.

 

Anılan Forum’a katılmak isteyenlerin en geç 4 Kasım 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/268/7669 adresinden kayıt yaptırmaları, ekte yer alan ikili görüşme formunu doldurmaları ve katılım ücretlerini yatırmaları hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası

 

 

EK: İkili görüşme listesi