TÜRKİYE – CEZAYİR 11. DÖNEM KEK TOPLANTISI - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE – CEZAYİR 11. DÖNEM KEK TOPLANTISI

    19 Ekim 2017

İşareti : 05/5000-2802
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’dan alınan yazıda T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Berat Albayrak’ın eş başkanlığında, Kasım ayı içerisinde Cezayir’de Türkiye-Cezayir Karma Ekonomik Komisyon (KEK) 11. Dönem Toplantısı’nın gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Bahse konu toplantıda gündeme getirilmesi ve imzalanacak olan Toplantı Tutanağı’na dahil edilmesi amacı ile ülkemizin Cezayir ile ikili ticari ve ekonomik ilişkilerine dair bilgi notları ve ikili görüşmelerde gündeme getirilmesinde fayda görülen konuların T.C. Ekonomi Bakanlığı’na iletilmesi talep edilmiştir.

Bu çerçevede; Türkiye-Cezayir Karma Ekonomik Komisyon (KEK) 11. Dönem Toplantısı’nda gündeme getirilmesinde fayda gördüğünüz konuları ve madde önerilerinin paylaşılması için 25 Ekim 2017, Çarşamba günü mesai bitimine tarihine kadar https://portal.deik.org.tr/Anket/498 bağlantısında yer alan anketi doldurularak DEİK’e (İrem Develioğlu Tel: 0212 339 50 70 E-posta: africa@deik.org.tr) iletilmesi hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası