TÜRKİYE – ÇEKYA İŞ FORUMU – 05/5000-8 - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE – ÇEKYA İŞ FORUMU – 05/5000-8

İşareti : 05/5000-8
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, Çekya Tarım Bakanı Sn. Marian JURECKA ve beraberindeki işadamları heyetinin Türkiye ziyaretleri vesilesiyle, DEİK / Türkiye-Çekya İş Konseyi tarafından, 1 Şubat 2017 Çarşamba günü 09:00-15:00 saatleri arasında, Conrad İstanbul Bosphorus Hotel’de “Türkiye – Çekya İş Forumu” gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Ekte heyet listesi paylaşılan foruma, Türkiye’deki projelere mali destek sağlayan Çek Eximbank ve Çek Ticaret Odası’nın yanı sıra gıda, tarım, hayvancılık sektörlerinde faaliyet gösteren Çek firmaların katılımının öngörüldüğü ifade edilmektedir.

Ayrıca, Türkiye ve Çekya arasındaki ticaret hacminin artırılması amacıyla, anılan sektörlerde düzenlenen İş Forumu çerçevesinde arzu eden firma temsilcileri için Çek firmalar ile ikili görüşme imkanı sağlanacağı iletilmektedir.

Bu kapsamda, ekte taslak programı bulunan Türkiye-Çekya İş Forumu’na katılım için http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/315/7892 linkinde yer alan katılım formunun 20 Ocak 2017 Cuma gününe kadar eksiksiz doldurulması ve kayıt ücretinin yatırılması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek: Katılımcı Listesi
Taslak Program