TÜRKİYE-BİRLEŞİK Krallık Ekonomik Ve Ticaret Ortaklık Komitesi (JETCO) 5. Dönem Toplantısı - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE-BİRLEŞİK Krallık Ekonomik Ve Ticaret Ortaklık Komitesi (JETCO) 5. Dönem Toplantısı

Tarih: 22.01.2015
İşareti: 05/5000-188
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan alınan bir yazıya atfen;  Türkiye-Birleşik Krallık Ekonomik ve Ticaret Ortaklık Komitesi (JETCO) 5. Dönem Toplantısının Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekçi ve İngiltere Ticaret ve Yatırımlardan Sorumlu Bakan Lord Livingston’un eşbaşkanlıklarında, 23 Şubat 2015 tarihinde, Ankara’da gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
 
Bu kapsamda, Birleşik Krallık JETCO 4. Dönem Toplantısına ilişkin Protokole, TOBB web sitesi(www.tobb.org.tr) sağ panelinde “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanlan/Yurtiçi Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilmektedir.
 
Söz konusu toplantıya ilişkin hazırlık çalışmalarında yararlanılmak ve toplantı sonunda imzalanacak Protokol metnine derç edilmek üzere, Birleşik Krallık ile ülkemiz arasındaki ilişkilere yönelik olarak gündeme getirilmesinde fayda görülen konuların, ticari ve ekonomik ilişkilerin arttırılmasına ilişkin işbirliği imkânları, iki ülke arasındaki ilişkilerde kaydedilen gelişmeler, ikili ilişkilerde yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerinin en geç 26 Ocak 2015 Pazartesi günü mesai bitimine kadar TOBB’a (E-posta: belgin.eserdag@tobb.org.tr. Fax: 218 2209) iletilmesi hususunu bilgilerinize sunarız.
 
 
 
 
 
 Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası