TÜRKİYE- BELARUS İNOVASYON FORUMU - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE- BELARUS İNOVASYON FORUMU

    26 Ekim 2017


İşareti : 05/5000-2880
İrtibat : dim@aso.org.tr
İlgili Kişi: Valerie Mack (valerie.mack@aso.org.tr)
Sayın Üyemiz,


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Türkiye- Belarus Bilim ve Teknoloji Ortak Komisyon 1. Toplantısı ile Türkiye-Belarus İnovasyon Forumunun 28 Kasım 2017 tarihinde ve Türkiye- Belarus Ortak Sanayi ve Teknoloji Çalışma Grubu 3. Dönem Toplantısı’nın 29 Kasım 2017 tarihinde Minsk’te gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Ziyarete ve foruma ilişkin organizasyon bilgileri, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından bilahare bildirilecektir. Ziyaret çerçevesinde, katılımcıların uçuş ve konaklama masraflarının kendileri tarafından karşılanması beklenmektedir. Söz konusu foruma katılmak isteyen üyelerimiz bilgilerini Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na iletmesi gerekmektedir.

Söz konusu toplantı çalışma grubun kapsamında yer verilecek işbirlikleri ile protokolde bulunmasında fayda görülen hususlara ilişkin görüş ve öneri bildirmek isteyen üyelerimizin görüşlerini, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımıza iletilmek üzere, 6 Kasım 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne e-posta yoluyla (kaan.gaffaroglu@tobb.org.tr) iletmeleri hususunu bilgilerinize sunarız

Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası