Türkiye- Azerbaycan – Gürcistan İş Forumu Hk - Ankara Sanayi Odası

Türkiye- Azerbaycan – Gürcistan İş Forumu Hk

    6 Haziran 2012

Tarihi : 06.06.2012
İşareti : 05/5000-1911
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda,
İlki T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve DEİK organizasyonunda 15 Şubat 2012 tarihinde Tiflis-Gürcistan’da gerçekleştirilen Türkiye – Azerbaycan – Gürcistan İş Forumu (TAG-İF)’in ikinci toplantısının, 9 Haziran 2012 tarihinde Devlet Su İşleri (DSİ) Sosyal Tesisleri, Kars’ta gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
 
Söz konusu İş Forumu’na T.C. Ekonomi Bakanı Sayın M.Zafer Çağlayan, Gürcistan Ekonomi ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakanı Sayın Vera Kobalia ve Azerbaycan Ekonomik Kalkınma Bakanı Sayın Şahin Mustafayev, TOBB / DEİK Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve ilgili ülkelerden işadamları katılacaktır.
 
Girişimcilerimize potansiyel iş fırsatları sunan Azerbaycan ve Gürcistan’da pazar payımızın artırılması ve adı geçen ülkelere yönelik yeni ihracat imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek söz konusu İş Forumu’na Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan’dan üst düzey yetkililerin katılımıyla düzenlenecek İş Forumunun yanı sıra, üç ülke girişimcileri arasında iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.
 
Söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin ekte yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak en geç 7 Haziran 2012 mesai bitimine kadar DEİK’e (H. Çağla Mazlum, Tel: 0212 339 50 10, E-mail: avrasya@deik.org.tr / Faks: 0212 270 37 84 ) iletmeleri gerekmektedir.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası