TÜRKİYE-ABD İş Konseyi 35. Ortak Yıllık Konferansı - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE-ABD İş Konseyi 35. Ortak Yıllık Konferansı

Tarihi   : 11.08.2016
İşareti   : 05/5000-1674

İrtibat  : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, “DEİK/Türkiye-ABD İş Konseyi (TAİK) ve American Turkish Council (ATC) 35. Ortak Yıllık Konferansı”nın 30 Ekim – 1 Kasım 2016 tarihlerinde The Ritz-Carlton, Washington D.C’de düzenleneceği bildirilmektedir.

Teması “Geleceği Şekillendirmek: İş, İnovasyon ve Büyüme” (“Shaping the Future: Business, Innovation and Growth”) olarak belirlenen konferansta Türkiye-ABD ilişkilerindeki gelişmelerin üst düzey Türk ve ABD’li özel sektör ve devlet temsilcileri tarafından değerlendirileceği iletilmektedir. Ayrıca konferansta Savunma ve Güvenlik, Enerji, PPP, Ar-Ge ve İnovasyon, IT, Eğitim, TTIP ve Yatırım Fırsatları panellerinin de yer alacağı belirtilmektedir.

Konferansa katılmak isteyen üyelerimiz, http://www.atctaikconference.com adresinden erken kayıt yaptırabilirler.  Bu yıl gerek Türkiye gerekse ABD tarafından çok güçlü üst düzey katılım beklenen konferansa şirket bazında sponsor olmakla ilgilenilmesi halinde DEİK’e ulaşılması rica olunur.

Bahse konu fuara ilişkin detaylı bilgiye http://www.icdda.com.tr adresinden ulaşılabildiği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

Ankara Sanayi Odası

Ek: Sponsorluk Paketi