TÜRKİYE’DE Sürdürülebilir Ekonomik Büyüme Ve Yatırım Ortamı İçin Etik & Uyum - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE’DE Sürdürülebilir Ekonomik Büyüme Ve Yatırım Ortamı İçin Etik & Uyum

    11 Şubat 2015

Tarih: 10.02.2015
İşareti: 05/5000-363
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Amerikan Şirketler Derneği’nden (AmCham Türkiye/ABFT),  alınan bir yazıda, 20 Şubat Cuma günü 09.00-12.00 saatleri arasında Conrad İstanbul Balo Salonu’nda “Türkiye’de Sürdürülebilir Ekonomik Büyüme ve Yatırım Ortamı için Etik & Uyum” konulu bir panelin gerçekleştirileceği iletilmektedir.
 
ABFT Etik & Uyum Komitesi çalışmaları kapsamında düzenlecek Panelde, etik ve uyum konularının Türkiye’deki iş ve yatırım ortamına etkisi ele alınacaktır. Açılış konuşmasını AmCham Türkiye/ABFT Yönetim Kurulu Başkanı ve Citibank Türkiye Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Serra Akçaoğlu’nun yapacağı ve moderatörlüğünü AmCham Türkiye/ABFT Yönetim Kurulu Üyesi ve GE Türkiye Başkan ve CEO’su Sn. Canan Özsoy’un gerçekleştireceği etkinliğe, aşağıdaki isimler konuşmacı olarak katılacaktır:
 
– İlker Aycı, T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (TDYTA) Başkanı
– Birtürk Aydın, Baker & McKenzie, Ortak
– Eileen Radford, TRACE International, Danışmanlık ve Üye Hizmetleri Direktörü
– Keith Rosen, Chadbourne & Parke, Global Ortak
– Tankut Turnaoğlu, Procter & Gamble, Yönetim Kurulu Başkanı Türkiye ve Kafkasya
 
Panel programı ekte bilgilerinize sunulmuştur. Etkinliğe kayıt ücretsiz olup, panel boyunca simultane tercüme sağlanacaktır.
 
Katılım için isim, ünvan ve iletişim bilgileriniz ile birlikte info@amchamturkey.org adresine teyit postası göndermeniz gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Ek:
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası