Türk-Sudan İş Forumu - Ankara Sanayi Odası

Türk-Sudan İş Forumu

Tarih: 20.05.2013 
İşareti:05/5000-1890
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda; Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıya atfen, DEİK/Türk-Sudan İş Konseyi tarafından, 25-27 Mayıs 2013 tarihlerinde Sudan’ın başkenti Hartum’a, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Taner Yıldız’ın başkanlığında enerji, maden, elektrik iletim ve dağıtım, elektrik tedariki, doğal gaz, enerji santralleri yapımı sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarımızdan oluşan bir heyet ziyaretinin gerçekleştirileceği belirtilmektedir.
 
Yazıda devamla, 26 Mayıs 2013 tarihinde Sayın Bakanın katılımıyla, Türk-Sudan Enerji İş Forumu’nun ve firmalarımızı sektörlerine göre ilgili sektör kurum ve kuruluşları ve bakanlıklar ile bir araya getirecek ikili görüşmelerin düzenleneceği ifade edilmektedir.
 
Söz konusu toplantıya katılmak isteyenlerin ekte yer alan katılım formunu doldurarak, en geç 17 Mayıs 2013, Cuma günü mesai bitimine kadar DEİK’e (Görkem Karabeyoğlu, Tel: 0212 3395061, gkarabeyoglu@deik.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.
 
Uçuş ve konaklama ayarlamaları ile vize başvuruları katılımcılar tarafından bireysel olarak gerçekleştirilecek olup, resmi heyetin konaklayacağı otel bilgisi bilahare katılımcılar ile paylaşılacaktır. Ayrıca, Sudan’a gitmek isteyen üyelerimizin seyahatten en az 10 gün Önce Sarı Humma Aşısı olmaları gerekmekte olup, aşı merkezleri ile seyahat sağlığına ilişkin diğer bilgiler http://www.seyahatsagligi.gov.tr/ adresinden temin edilebilmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası