Türk – Portekiz İş Konseyi Toplantısı Hk. - Ankara Sanayi Odası

Türk – Portekiz İş Konseyi Toplantısı Hk.

    15 Şubat 2011

Tarihi     : 15.02.2011
İşareti    : 03/5000-494
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, Devlet Bakanı Zafer Çağlayan’ın Portekiz ziyareti vesilesiyle, DEİK/Türk-Portekiz İş Konseyi ve Portekiz Dış Ticaret ve Yatırım Ajansı (AICEP) işbirliğinde 23 Şubat 2011 tarihinde Lizbon’da Türk-Portekiz İş Konseyi Toplantısı düzenlenmesi öngörüldüğü bildidilmektedir.
 
Anılan İş Konseyi Toplantısında Devlet Bakanı Zafer Çağlayan ve AICEP Başkanı Basilio Horta’nın bir konuşma yapması ve iki ülke arasındaki işbirliği fırsatlarını ve yatırım olanaklarını tanıtması planlanmaktadır. Portekiz’in yanı sıra, Portekizce konuşan ülkelerin yoğun olduğu başta Afrika pazarı olmak üzere 3. ülkelerde işbirliği fırsatları da ele alınacaktır.

Ekte taslak programı bilginize sunulan ziyaretin lojistik hizmetleri -UÇAK HARİÇ- konaklama, yemekler, toplantı katılımı, transferler ve tercümanlık hizmetleri paket program kapsamında sunulmaktadır. Uçak bileti ve Portekiz (Schengen) vizesi katılımcılar tarafından temin edilecektir.

Ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin ekteki başvuru formunu doldurarak, 450 Euro olan paket program ücretinin ödeme dekontu ile birlikte en geç 16 Şubat 2011 mesai bitimine kadar DEİK’e (Aslı Cora, e-posta: acora@deik.org.tr; faks: 0212.3395065) iletilmesi gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası