Türk – İran İş Görüşmeleri hk. - Ankara Sanayi Odası

Türk – İran İş Görüşmeleri hk.

Tarihi     : 08.09.2009
İşareti    : 5/5000-3317
Yanıt      : dim@aso.org.tr 
 

Sayın Üyemiz,  

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nden alınan bir  yazıda, 10-12 Mayıs 2009 tarihleri arasında Katar Dünya Ticaret Merkezi tarafından organize edilen Futurallia 2009 – Katar Uluslar arası İş Görüşmelerine, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM) tarafından başarılı bir ticari heyet organizasyonu gerçekleştirildiği belirtilmektedir.

8–11 Kasım 2009 tarihleri arasında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Kompleksi içerisinde yer alan WOW İstanbul Otel ve Kongre Merkezinde, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi organizasyonu ve Tahran Dünya Ticaret Merkezinin işbirliği ile “Türk – İran İş Görüşmeleri”nin düzenleneceği ifade edilmektedir. İki gün boyunca sürecek etkinlikte, İstanbul’a gelecek olan İranlı firmalar ile Türk firmaların önceden belirlenmiş program dahilinde yüz yüze ikili iş görüşmeleri (Business Matchmaking) gerçekleştirme imkanı bulacakları belirtilmektedir. Söz konusu organizasyona katılım bedelinin 100 Euro olduğu , bu kayıt bedelinin içinde İranlı firmalar ile yapılacak olan görüşmelerin ayarlanması, iki öğle yemeği ve çay kahve ikramlarının bulunacağı bildirilmektedir.

Söz konusu İDTM organizasyonuna katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda sunulan irtibat bilgileri aracılığı ile 25 Ekim 2009 günü mesai bitimine kadar iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası  


İLETİŞİM BİLGİLERİ:İ.D.T.M. DIŞ İLİŞKİLER BİRİMİ: