Türk -İngiliz İş Konseyi Hk. - Ankara Sanayi Odası

Türk -İngiliz İş Konseyi Hk.

Tarihi     : 11.08.2011
İşareti    : 05/5000-2531
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
Sayın Üyemiz, 
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, DEİK/Türk –İngiliz İş Konseyi’nin katkılarıyla, Türk-İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası (TBCCI) tarafından 9 Eylül 2011 tarihinde, İstanbul /Barbaros Point Otel’de “Türk-İngiliz İş Forumu” düzenleneceği bildirilmektedir. İki ülke arasındaki ticaret ve yatırım imkanlarının ele alınacağı toplantıya, Ekonomi Bakanı Sayın Zafer Çağlayan ve Maliye Bakanı Sayın Mehmet Şimşek’in katılarak, iş dünyası temsilcilerine hitap etmeleri öngörülmektedir.
 
Toplantı kapsamında gerçekleştirilecek enerji, altyapı ve sağlık turizmi sektörlerine ilişkin panellerde işbirliği fırsatları ele alınacağı belirtilmektedir. Söz konusu toplantı günü ‘’Networking Resepsiyonu’’nda, Acclaro 2011 Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri Türk özel sektörünün önde gelen firmalarına takdim edileceği belirtilmektedir.
 
Söz konusu toplantının taslak programı ve halihazırda İngiltere tarafında kayıt işlemlerini tamamlamış firmaların listesi ekte yer almaktadır.Bahse konu olan toplantıya katılmak isteyen üyelerimiz  en geç 22 Ağustos 2011 tarihine kadar, TBCCI yetkilisi Sayın Gülfem Gören’e (info@tbcci.org) kayıt yaptırması gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası