Türk-Hırvat İş Konseyi - Ankara Sanayi Odası

Türk-Hırvat İş Konseyi

 

Tarihi     : 05.02.2009
İşareti    : 5/5000 -633
Yanıt   
  : dim@aso.org.tr

 

Sayın Üyemiz,  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden gelen bir yazıda; Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu tarafından, 19 Şubat 2009 tarihinde İstanbul – TOBB Plaza’da, Hırvatistan Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi, Çalışma ve Girişimcilik Bakanı Sayın Damir Polancec ve beraberindeki işadamı heyetinin katılımıyla  Türk-Hırvat İş Konseyi Ortak Toplantısının düzenleceği bildirmektedir.

Yazıda, Hırvatistan’ın gelişmiş Bankacılık sektörü ve istikrarlı ekonomisi ile bölgede önemli bir ülke konumunda yer aldığı, Ekim 2005’de AB üyelik müzakerelerine başladığı ve bu süreci en kısa zamanda tamamlayacağının öngörüldüğü belirtilmektedir. Söz konusu toplantı kapsamında ikili firma görüşmelerinin yanısıra turizm, taşımacılık ve ahşap sektörlerinde, workshoplar ve seminerler düzenleneceği ve katılımcıların üst düzey temsilcilerle tanışma fırsatı bulacağı ifade edilmektedir.

Denizcilik, turizm, gıda, ahşap başta olmak üzere işbirliğine elverişli sektörlerden oluşan Hırvat işadamı heyet listesi DEİK internet sitesinden (http://www.deik.org.tr) temin edilebilecektir.

Toplantıya katılmak için aşağıda yer alan başvuru formunun doldurularak, yine aşağıda belirtilen ödemenin katılımcının isminin de kayıtlı olduğu ödeme dekontu ile birlikte en geç 10 Şubat 2009 günü mesai bitimine kadar DEİK’e (acora@deik.org.tr) Faks: 0212 270 30 92 ) iletilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,  

Ankara Sanayi Odası  

 

EK:

 

Katılım Formu

  

Türk-Hırvat İş Konseyi Ortak Toplantısı

Katılım Formu

19 Şubat 2009, TOBB Plaza, İstanbul

Firma          :

Temsilci      :

Ünvanı        :

Tel               :                                                       Fax:

E-Posta        :

Faaliyet alanı:

Görüşmek İstenen Firma :