Türk-Hırvat İş Konseyi Ortak Toplantısı Ve İkili Görüşmeler - Ankara Sanayi Odası

Türk-Hırvat İş Konseyi Ortak Toplantısı Ve İkili Görüşmeler

    16 Mayıs 2014

Tarih: 15.05.2014                                     
İşareti: 05/5000-1656
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, “DEİK/Türk-Hırvat İş Konseyi tarafından, karşı kanat Kuruluşu Hırvatistan Ekonomi Odası ve İstanbul Hırvatistan Başkonsolosluğu işbirliğinde, 29 Mayıs 2014 Perşembe günü İstanbul TOBB Plaza’da geniş çaplı bir toplantı ve akabinde firmalar için ikili görüşmeler gerçekleştirileceği belirtilmektedir. Anılan toplantıya Hırvatistan Dış ve Avrupa İşleri Bakan Yardımcısı Sn. Joâko Klisovic ve Zagreb Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sandra Svaljek’in katılım sağlayarak birer konuşma gerçekleştireceği belirtilmektedir.
 
Toplantıya katılması beklenen Hırvat firmaların güncel listesi, toplantının taslak programı ve katılım formu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin internet sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde “Hizmetler başlığı altında, “Uluslararası İş İmkânları/ Yurtiçi Etkinlikler” bölümünde yer almaktadır.
 
Söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimiz katılım formunu doldurarak, katılımcının isminin de kayıtlı olduğu ödeme dekontu ile birlikte 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü mesai bitimine kadar DEİK’e (Nil Osmanoğlu, E-posta: nosmanoglu@deik.org.tr, Tel: 0212 339 50 20, Fax: 0212 339 50 65 ) iletmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası