Türk – Fransız Ticaret Forumu hk. - Ankara Sanayi Odası

Türk – Fransız Ticaret Forumu hk.

Tarihi     : 14.05.2010
İşareti    : 03.1/5000-1599
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, DEİK işbirliğiyle Fransa Dış Ticareti Geliştirme Ajansı (UBIFRANCE) tarafından 14 – 16 Haziran 2010 tarihlerinde The Marmara Hotel, İstanbul’da ‘Türk – Fransız Ticaret Forumu gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
 
Sözkonusu Forum’a ilişkin taslak program ve katılımcı listesi ekte bilginize sunulmaktadır. Katılım ücreti dahilinde (190TL) üç gün boyunca yer alacak atölye ve ikili firma görüşmelerine katılım, hazırlanacak broşürde firma bilgileri ile yer alma imkanı, çeşitli yemek organizasyonları ve resepsiyonlara katılım ile tercüme hizmetleri bulunmaktadır. Broşürde ve firma görüşmelerinde yer almak isteyen firma temsilcilerinin 21 Mayıs Cuma tarihine kadar kayıt yaptırmaları önem taşımaktadır.
 
Sözkonusu Forum’a katılmak isteyen üyelerimizin, katılım teyitlerinin ekte yer alan form aracılığıyla en geç 21 Mayıs Cuma’ya kadar Fransa Ticaret Müşavirliği’ne (Anouschka Ünel, Tel: 0212.2435338 dahili: 929, E-mail: anouchka.unel.int@ubifrance.fr) iletmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası