Türk-Bulgar İş Forumu - Ankara Sanayi Odası

Türk-Bulgar İş Forumu

Tarihi     : 05.12.2008
İşareti    : 5/5000 –
4762
Yanıt      : dim@aso.org.tr  

 


Sayın Üyemiz;

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıya atfen,  Bulgaristan Cumhurbaşkanı Georgi Parvanov’un Türkiye’yi ziyareti vesilesiyle DEİK, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Odası ve Kayseri Ticaret Borsası işbirliği ile 17 Aralık 2008 tarihinde Kayseri Hilton Oteli’nde Türk-Bulgar İş Forumu düzenleneceği belirtilmektedir. Söz konusu Forum’a Cumhurbaşaknı Sayın Abdullah Gül’ün de katılımının öngörüldüğü ifade edilmektedir.

 

İki ülke ekonomik ve ticari ilişkilerindeki son gelişmeleri değerlendirmek üzere düzenlenecek İş Forumu’na tekstil, gıda, mobilya, turizm, kozmetik, taşımacılık, kablo, doğal taş ve gübre ticareti alanında faal Bulgar firmalardan üst düzey temsilcilerin katılacağı ifade edilmektedir.

 

Söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin en geç 15 Aralık 2008 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ekte yer alan form aracılığı ile DEİK’e (E-posta:aakdeniz@deik.org.tr, lgurbuz@deik.org.tr veya Faks: 0212 270 30 92) başvurmaları hususunu bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

Ankara Sanayi Odası  

Ekler  :