TUNUS SIAMAP 2017 FUARI ve TARIM İŞ FORUMU DAVETİ - Ankara Sanayi Odası

TUNUS SIAMAP 2017 FUARI ve TARIM İŞ FORUMU DAVETİ

İşareti : 05/5000-2270
İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,
T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü’nden iletilen yazıda; Tarım, Tarım Makineleri ve Balıkçılık Fuarı’nın 13.’sünün 31 Ekim-05 Kasım 2017 tarihleri arasında Tunus’un başkenti Tunus’ta gerçekleştirileceği ve fuar komitesine ülkemizin onur konuğu olarak davet edildiği ifade edilmektedir. Söz konusu fuarın 18.000 metrekare alana kurulu olduğu, bu yıl 200.000 kişinin katılımının hedeflendiği ve bu kapsamda T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından SIAMAP 2017 fuarında 280 metrekare stant alanı kiralandığı belirtilmektedir.

Ülkemizin onur konuğu olduğu SIAMAP 2017’ye Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Eşref FAKIBABA ve beraberinde üst düzey bakanlık bürokratlarının teşrif edeceği iletilmektedir. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda geliştirilen yeni fuarcılık yaklaşımı çerçevesinde daha önce düzenlenen Hannover/Almanya, Doha/Katar Ve Meknes/Fas fuarlarında olduğu gibi stant alanında özel sektör temsilcilerine Bakanlık tarafından bedelsiz olarak yer temin edileceği ve katılımcılara Tarım İş Forumunda yer alma imkanı sağlanacağı bilgisi verilmektedir.

Bahse konu fuar ve iş forumuna katılmak isteyen üyelerimizin bilgilerini ekte yer alan form ile birlikte dispazar@tarim.gov.tr e-posta adresine 21.08.2017 pazartesi günü mesai bitimine iletmesi gerektiği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası

Ek :tunus siamap 2017 fuarı ve tarım iş forumu daveti (1 sayfa)