TRİPOLİ BELEDİYELER ZİRVESİ İLE LÜBNAN YENİDEN İNŞA EDİLİYOR 24-26 KASIM 2016 - Ankara Sanayi Odası

TRİPOLİ BELEDİYELER ZİRVESİ İLE LÜBNAN YENİDEN İNŞA EDİLİYOR 24-26 KASIM 2016

Tarihi   : 05.10.2016

İşareti   : 05/5000-1967

İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Tripoli Kuzey Ticaret Sanayi ve Tarım Odası destekleri ve A & A Fuarcılık Ltd. Şti. organizasyonu ile 24-26 Kasım 2016 tarihleri arasında Lübnan Tripoli’de “Belediyeler İhtiyaçları ve Malzemeleri Zirvesi” gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Lübnan’da bulunan 1123 belediyenin büyük bütçelerle ve ihtiyaçlarla Lübnan’ın yeniden yapılandırılması için bir arada olacağı zirvede; ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, belediye araçları, altyapı, su , gaz, yol malzeme ve ekipmanları, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemesi ekipmanları ve donanımı, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği sistemleri, bahçe ve süs bitkileri, peyzaj donatıları ve ekipmanları, arıtma sistemleri, ekipmanları, elektrik-elektronik-bilgisayar-otomasyon-yazılım, spor tesisi ekipmanları alımlarına yönelik iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Bahse konu zirveye katılım sağlamak isteyen Odamız üyelerine %15’lik indirim uygulanacak olup; başvuruda bulunmak isteyen üyelerimizin A&A Fuarcılık ile iletişime geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

 

Bilgi için irtibat: Erdal ARLI

(Tel: 0312 427 83 64,  e-posta: erdal@aafuarcilik.com )

 

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası