TOBB KGK Güney Afrika İş Gezisi - Ankara Sanayi Odası

TOBB KGK Güney Afrika İş Gezisi

    13 Ağustos 2012

Tarihi   : 13.08.2012
İşareti: 05/5000- 2612
İrtibat   : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz;  
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu tarafından, Türk- Mısır İş Konseyi Başkanı ve TOBB Bilecik Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sn. Zuhal MANSFIELD’in koordinatörlüğünde; “Türk Kadınının Dünyaya Açılım Projesi” kapsamında Mısır ve Hindistan programından sonra 7-11 Eylül 2012 tarihleri arasında Güney Afrika- Johannesburg’a bir iş gezisi programı düzenlenmesi planlanmaktadır.
 
Söz konusu programın amacı; kadın girişimcilerimizin dış dünyaya açılmasının teşvik edilmesi, bu kapsamda ekonomik işbirliği olanakları hakkında bilgilendirilmesi ve gerçekleştirilecek ikil iş görüşmeleri çerçevesinde hedef sektörler doğrultusunda işbirliği tesisinin sağlanması. Katılım bedeli iki kişilik odada kişi başı 2.325.- Avro (Tek kişilik oda farkı 350.-Avro) olarak belirlenen program kapsamında alınacak hizmetler; Mısır Havayolları ile gidiş-dönüş uçak bileti, 5 yıldızlı otelde konaklama+yemek, şehir turu ve tüm transferler olarak planlanmıştır. Programa katılmak isteyen TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerinin isimlerini, 1000.-Avro ön ödeme ile, Güney Afrika İş Gezisi Koordinatörü Sn. Zuhal MANSFIELD tarafından program organizasyonu konusunda yetkilendirilmiş olan, organizatör Nur ERDEN ve eki Oasis Turizm İşletmeciliği Ltd.Şti.’ne (iletişim: Burcu ODABAKAN, Tel: 0212 292 47 14, 0532 135 82 53, e-posta: nur.erden@b2bmeeting.net , Faks: 0212 292 47 97 ) 15 Ağustos 2012 tarihine kadar bildirmeleri gerekmektedir.
 
Bahse konu Programın KOSGEB Yurt Dışı İş Gezisi Desteği kapsamına alınması konusunda KOSGEB nezdinde gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Söz konusu girişimin olumlu olarak neticelenmesi halinde KOSGEB Veri Tabanı’na kayıtlı firmaların temsilcisi olan Kadın Girişimcilerimizin, programın bitimine müteakip, organizatör firmadan alacakları fatura ile KOSGEB Müdürlüklerine başvurarak, anılan teşvikten yararlanabilmeleri mümkün olabilecektir. Bu nedenle, teşvikten yararlanmak isteyen firma temsilcilerinin Program öncesinde KOSGEB Veri Tabanı’na kayıt olmaları gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla