TOBB İL KGK – GGK Seçimleri Hk. - Ankara Sanayi Odası

TOBB İL KGK – GGK Seçimleri Hk.

    7 Kasım 2014

Tarihi   : 07.11.2014
İşareti   : 10/50-3250
 
Sayın Üyemiz,
 
İlgi: Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 06.11.2014 tarih 21055/544 sayılı yazısı
 
Türkiye’de girişimcilik kültürünün yerleştirilmesi, girişimciliğin özendirilmesi amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından kadın ve gençler arasında girişimciliği özendirme amacı ile ülke genelinde il kadın ve genç girişimcileri oluşturulmuştur.
 
İlgi yazıda; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından  TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimlerinin 25 Aralık 2014 Perşembe günü 10.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirileceği bildirilmiştir.
 
Söz konusu seçim öncesi, 06 Kasım 2014 tarihine kadar olan tüm Kurul üyelikleri TOBB tarafından iptal edilmiş olup, Seçmen listesine girecek Kurul üye kayıtlarının gerçekleşebilmesi için, İl Kadın Girişimciler Kurul üyesi adayının www.kadingirisimciler.org.tr adresinde ve İl Genç Girişimciler Kurul üyesi adayının www.gencgirisimciler.org.tr adresinde bulunan formu eksiksiz ve hatasız olarak doldurması ve firmasının üye olduğu Oda/Borsaya en geç 28 Kasım 2014 tarihi mesai bitimine kadar teslim etmesi gerekmektedir. Kurul üyeliği kontenjanları Oda/Borsa Meclis Üyesi sayısı kadardır.
 
Seçmen listeleri, seçim tarihi, yeri ve saati 16 Aralık 2014 tarihinden itibaren tüm Oda ve Borsaların hizmet binalarında bulunan ilan yerlerine asılmak ve Koordinatör Oda/Borsaların internet sitelerinde yayınlanmak suretiyle duyurulacaktır.
 
İl İcra Komitesi üyeliği adaylık başvuruları 16 Aralık 2014 tarihinden itibaren bir dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile birlikte en geç 22 Aralık 2014 mesai bitimine kadar seçimin gerçekleştirileceği Oda/Borsa’ya yapılacaktır.
 
Aday olabilme şartını taşıyan üyelere ilişkin liste 24 Aralık 2014 tarihi mesai başlangıç saatinden itibaren seçimin gerçekleştirileceği Oda ve Borsaların hizmet binalarında bulunan ilan yerlerine asılmak ve internet sitelerinde yayınlanmak suretiyle duyurulacaktır.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası