TEPAV-Bilişim Çağında İşletme Yönetimi Eğitimi - Ankara Sanayi Odası

TEPAV-Bilişim Çağında İşletme Yönetimi Eğitimi

    25 Ocak 2010

Tarihi     : 25.01.2010 
 
İşareti    : 11/5000-260
 
 
 
 Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı(TEPAV)
“Bilişim Çağında İşletme Yönetimi Eğitimi” 
 
Sayın Üyemiz,
 
TOBB, TOBB – ETÜ, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ve Cisco’nun işbirliğiyle hazırlanan “Bilişim Çağında İşletme Yönetimi” programının kayıtları 29 Ocak’ta sona ermektedir. Eğitim 1 – 25 Şubat günleri arasında Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri gerçekleştirilecektir. Seminerlerin de salı günleri düzenleneceği eğitimde, dersler hafta içi 18.30 – 20.30 saatleri arasında verilecektir.
 
TEPAV’da gerçekleştirilecek eğitim programı için Odamız üyelerine %50 indirim yapılacaktır. Programda, günümüz işletmelerinin verimliliği, geleneksel yönetim pratiklerinin yerini alacak uygulamalar ve uluslararası alanda kullanılan modern eğilimler anlatılacak; KOBİ’ler başta olmak üzere firma ve kuruluşların, kurumsallaşma ve büyüme süreçlerinin bilişim teknolojilerinden faydalanılarak, verimliliğinin arttırılmasına yönelik öneriler sunulacaktır. Ayrıca faaliyetlerin planlanması ve iş süreçlerinin iyileştirilmesi gibi konular da programda yer almaktadır. Program, web sitesi üzerinden de takip edilebilecektir. Dört hafta sürecek eğitim kapsamında her hafta, iki saatlik üç oturum yapılacaktır. Seminerlere ise çeşitli sektörlerde çalışan yöneticiler ve uzman konuşmacılar katılacaktır.
 
Program ile ilgili ayrıntılı bilgi (312) 292 55 64 numaralı telefon ve “www.tobb-cisco.com” internet adresinden alınabilir.
 
EĞİTİM TAKVİMİ
Süre: 4 Hafta (Pazartesi-Çarşamba-Perşembe)                  
Eğitim Saati: 18.30 – 20.30
Seminer Günü: Salı Günleri ( 4 Seminer)                 
Seminer Saati: 18.30 – 20.30
Katılım Ücreti: 750 TL +KDV üzerinden %50 indirim yapılacaktır. 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası