TEKNOLOJİ İŞBİRLİĞİ GÜNLERİ, HANNOVER MESSE 2017 - Ankara Sanayi Odası

TEKNOLOJİ İŞBİRLİĞİ GÜNLERİ, HANNOVER MESSE 2017

Sayı : 08/5000-412
irtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,


Avrupa İşletmeler Ağı (Enterprise Europe Network) kapsamında Investitions-und Forderbank Niedersachsen (NBank) organizatörlüğünde ve Odamız eş-organizatörlüğünde Hannover Messe 2017 altında 25-27 Nisan 2017 tarihleri arasında “Teknoloji İşbirliği Günleri” ikili iş görüşmeleri etkinliği düzenlenecektir.


Söz konusu etkinlik kapsamında işletmeler, araştırma enstitüleri ve üniversitelere yönelik olarak teknoloji ve araştırma işbirlikleri ile ticari işbirlikleri oluşturulması adına Endüstri 4.0: Akıllı Fabrikalar, İmalatta Kaynak Verimliliği, Sürdürülebilir Enerji ve Hareketlilik başlıkları altında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Avrupa Birliği fonları kapsamında teknoloji ve araştırma projeleri hazırlamak isteyen, projesi için konsorsiyum ortağı arayan üyelerimizin https://www.b2match.eu/ technologycooperationdays2017 adresi üzerinden en geç 13 Nisan 2017 tarihine kadar kayıt yaptırmaları ve işbirliği profili oluşturmaları gerekmektedir. 24 Şubat 2017 tarihine kadar kayıt yaptıran üyelerimiz 119.- Avro katılım ücretinden muaf tutulacaklardır.

İkili iş görüşmeleri için işbirliği profillerinin doldurulmasının ardından katılımcı üyelerimiz yukarıda belirtilen web sayfası üzerinden tüm katılımcıları görebilecekler ve 25 Mart – 18 Nisan 2017 tarihleri arasında toplantı daveti gönderip alabileceklerdir.


Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek:Event Flyer