TECNARGILLA – 23. Uluslar Arası Seramik Ve Tuğla Sanayi Teknolojileri Ve Malzemeleri Fuarı - Ankara Sanayi Odası

TECNARGILLA – 23. Uluslar Arası Seramik Ve Tuğla Sanayi Teknolojileri Ve Malzemeleri Fuarı

    15 Ağustos 2012

Tarihi : 15.08.2012
İşareti: 05/5000- 2653
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz;  
 
İzmir İtalyan Ticaret Odası’ndan alınan bir yazıda, Rimini Fuarcılık işbirliği ile, 24-27  Eylül 2012 tarihleri arasında Rimini’de düzenlenecek olan “TECNARGILLA – 23. Uluslar arası  Seramik ve Tuğla Sanayi Teknolojileri ve Malzemeleri  Fuarı” için 15 firmadan oluşan bir ziyaretçi heyeti organize edilecektir. Organizasyona tuğla, kiremit ve seramik üreticileri davet edilmektedir.
 
Katılımcıların Rimini’deki 3 gece konaklamaları (bed&breakfast), İtalya’daki  transferleri (havalimanı/otel/havalimanı ile otel/fuar alanı/otel transferleri) Rimini Fuarcılık tarafından  karşılanacaktır. Ayrıca; katılımcıların fuarın ilk gününde Rimini Fuarcılık tarafından organize edilen ikili görüşmeleri (en az 10) gerçekleştirmeleri; 2. gün ise fuar ziyaretini gerçekleştirmek üzere fuar alanında bulunmaları gerekmektedir. Heyete İzmir İtalyan Ticaret Odası’ndan İtalyanca bilen bir yetkili eşlik edecektir.
 
Başvurular Rimini Fuarcılık tarafından değerlendirilecek ve değerlendirme sonuçları İzmir İtalyan Ticaret Odası tarafından başvuru sahiplerine yazılı olarak iletilecektir. Organizasyona katılım ücreti 250 € olup, görüşme dilinin İngilizce olacağını ve görüşmelerde talep edildiği takdirde ücretsiz tercüman hizmetinin sunulacağı belirtilmiştir.
 
Organizasyona katılmak isteyen üyelerimizin en geç 24 Ağustos 2012 Cuma günü saat:18.00’e kadar ekteki başvuru formunu doldurarak mail yoluyla İzmir İtalyan Ticaret Odası’na başvurmaları hususunu bilgilerinize sunarız. Faks ile gelen başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.
 
Fuar ve fuarda gerçekleştirilecek etkinlikler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için fuar web sitesini (http://en.tecnargilla.it/ ) ziyaret edebilir ya da İzmir İtalyan Ticaret Odası ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Saygılarımızla
 
            
-İletişim
İzmir İtalyan Ticaret Odası
Camera di Commercio Italiana di Izmir
Derya Önal
Müşteri İlişkileri ve Basın Yayın Yetkilisi
Tel                  :  00 90 232 464 77 47
e-posta          : deryaonal@cciizmir.org