Techankara Proje Pazarı - Ankara Sanayi Odası

Techankara Proje Pazarı

Tarihi         : 29.09.2015
İşareti        : 05/5000-2109
İrtibat        : dim@aso.org.tr  
Sayın Üyemiz,  
Ankara Kalkınma Ajansı’ndan alınan bir yazıda, Ankara Kalkınma Ajansı tarafından 2011 yılından bu yana organize edilen proje pazarı etkinliğinin geçen yıl olduğu gibi bu yıl da TechAnkara Proje Pazarı adıyla, 24 Aralık 2015 tarihinde Ankara’da gerçekleştirileceği ve etkinlik adresinin en kısa sürede www.ankaraprojepazari.com adresinde ilan edileceği bildirilmektedir.
 
TechAnkara Proje Pazarı’nda yenilikçi projelerin sergileneceği, söz konusu projelerin yatırımcılar ve iş çevreleri ile bir araya geleceği ve etkinlik sayesinde projeler için kaynak bulma, ticarileşme ve işbirliği fırsatlarının ortaya çıkabileceği dile getirilmiştir. Etkinlik kapsamında, başarılı olan projelere mentörlük, yurtdışı eğitim ve pazarlama gibi teknoloji ticarileşme odaklı çeşitli ödüllerin de sunulacağı belirtilmektedir.
 
Projesini sergilemek isteyen girişimcilerin www.ankaraprojepazari.com adresi üzerinden Girişimci Başvurusu adı altında 12.10.2015 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuruların değerlendirilmesi neticesinde Proje Pazarında sergilenmek üzere bir önceliklendirme yapılacak ve katılımcı firma listesi duyurulacaktır. Projeleri yakında incelemek isteyen yatırımcılarn ise bahsi geçen internet sitesi üzerinden Ziyaretçi Başvurusu adı altında başvuru yapması beklenmektedir.
 
Proje Pazarında sergilenecek projelerin sahiplerine 26 Ekim – 6 Kasın 2015 tarihleri arasında hazırlık eğitimi adı altında müşteri ile görüşme teknikleri, Kanvas İş Modeli Tuvali ve sunum tekniklerine ilişkin seminer verileceği hususunu bilgilerinize sunarız.
 
                                                                                                                              Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası