Tayvan Firmalarıyla İkili İş Görüşmeler – Heyet Listesinde Değişiklik - Ankara Sanayi Odası

Tayvan Firmalarıyla İkili İş Görüşmeler – Heyet Listesinde Değişiklik

Tarihi     : 06.05.2009
İşareti    : 5/5000 – 
1824

Yanıt      : dim@aso.org.tr  

Sayın Üyemiz, 

8 Mayıs 2009 tarihinde 10.30 – 13.00 saatleri arasında ASO I. Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlenecek Tayvan heyet organizasyonu kapsamında, daha önce tarafımıza bildirilen Tayvan heyet listesinde yer alan bazı firmaların, maalesef ülkemize gelemediği bildirilmiş ve yeni heyet listesi tarafımıza gönderilmiştir.

Bu kapsamda, yeni heyet listesi ekte bilgilerinize sunulmakta olup, önceki listede belirtilen Çin Cumhuriyeti-Tayvan Exim Bank Başkanı, Çin Cumhuriyeti-Tayvan Exim Bank Daire Başkanı ile Anbonn A.Ş., Startlink Freight System Ltd., UNIK Surgical Sutures MFG. Co., Da Kong Enterprise Ltd. A.Ş., Yuksel Elektroteknik San. Ve Tic. Ltd. Sti., Plato Mermer Madencilik San. Ve Tic. Ltd. Sti., Fortune Power Elec. Tech. Co. Ltd., Nan Dao Engineering Corp. firmaları  yeni listede yer almamaktadır.

İkili iş görüşmelerine katılmak isteyen firmalarımızın ekte yer alan yeni heyet listesine göre katılımlarını bildirmeleri ve aşağıda yer alan başvuru formunu Odamıza (e-posta: dim@aso.org.tr Tel: 0.312.417 12 00 / 1211 – 1212 Faks: 0.312.417 12 71)  göndermeleri gerekmektedir. (Daha önceden ikili görüşmeler için Odamıza kayıt yaptıran firmalar için gerekli değişiklikler yapılmıştır.) 

İkili görüşme program saatleri daha sonra katılımcılara iletilecektir.

Bilgilerinize sunarız. 

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası  

Ankara Sanayi Odası Tayvan Heyet Organizasyonu Başvuru Formu:  

8  Mayıs 2009 / ASO I. Organize Sanayi Bölgesi – Sincan

 Firma Adı: