TAYLAND – VİETNAM HEYETİ - Ankara Sanayi Odası

TAYLAND – VİETNAM HEYETİ

İşareti : 05/5000-775
İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,
Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir yazıda Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve TİM organizasyonu ile 1-6 Mayıs 2017 tarihleri arasında Tayland ve Vietnam’a yönelik bir ticaret heyeti düzenleneceği bildirilmektedir. Bangkok ve Ho Chi Minh şehirlerini kapsayacak söz konusu organizasyonda İş Forumunun yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan ikili iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Pazar payımızın artırılması ve bölgeye yönelik yeni iş fırsatlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek söz konusu heyete Kanatlı Ürünler (Özellikle Sakatat), Sert Kabuklu Meyveler, Kuru Meyveler, Yaş Meyveler (Kiraz, Nar vb.), Şekerli ve Çikolatalı Mamuller, Buğday Unu, Çelik, Otomotiv ve Yedek Parçaları, İlaç ve Medikal, Plastik Ürünler, Kozmetik, Tekstil ve Hammaddeleri, İnşaat Malzemeleri, Elektrik ve Elektronik, Makine ve Aksamları (Tarım, Gıda Ve Tekstil Makineleri), Ağaç ve Orman Ürünleri, Doğaltaş ve Madencilik, İklimlendirme ve Savunma Sanayi sektörleri ile ilgili uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmalarımızın katılmalarında yarar görülmektedir.

Bu çerçevede, söz konusu heyete katılmak isteyen üyelerimizin http://goo.gl/UV5ji6 adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 6 Nisan 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları; organizasyon kapsamındaki uçak bileti, toplantı ve transfer giderlerinin karşılanmasını teminen, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şb. (Iban No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04), Swift Kodu: TVBATR2A USD hesabına 2.250.- ABD Doları (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları gerekmektedir. Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası