Tagem – Wageningen Semineri - Ankara Sanayi Odası

Tagem – Wageningen Semineri

    6 Haziran 2012

Tarihi  : 06.06.2012
İşareti : 05/5000-1910
İrtibat : dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Hollanda Wageningen Üniversitesi ve Araştırma Merkezi ile Hollanda’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından ortaklaşa olarak, 14 Haziran 2012 tarihinde saat 13.00’da, Ankara’da (Ulusal Gıda Referans Laboratuarı Yenimahalle Tarım Kampüsü, No: 70), “Sürdürülebilir Hayvancılık ve Su Ürünleri Yetiştiriciliğinde Sınırların Kaldırılması: Türkiye ve Hollanda Arasında İşbirliği” konulu bir seminer gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
 
Türkiye ile Hollanda ikili ilişkilerinin 400. Yıl kutlamaları kapsamında gerçekleştirilecek olan seminerde, süt endüstrisi, hayvan hastalıklarının kontrolü ve su ürünleri sektörü gibi konuların gündeme alınacağı ve seminer sonrasında, Hollanda Köyü’nde, Hollanda’nın Ankara Büyükelçiliği Tarım Müşavirliği Ofisi ve Türk-Hollanda Dostluk Derneği’nin ev sahipliğinde bir resepsiyon düzenleneceği belirtilmektedir.
 
Söz konusu etkinliğe katılmak isteyenlerin, 8 Haziran 2012 tarihi mesai bitimine kadar leylaakyuz@gmail.com mail adresine katılımlarını bildirmeleri gerekmektedir.
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası