TAF-2016 - Ankara Sanayi Odası

TAF-2016

    30 Nisan 2016

Tarih: 29.04.2016

İşareti:  05/5000-968

İletişim: dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Türk-Arap Ekonomi Forumu (TAF’2016) ikinci toplantısının 28 Nisan 2016 tarihinde İstanbul Çırağan Sarayı’nda TAF ve Al- Iktissad Wal-Aamal Group (AIWA) tarafından gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Konuya ilişkin olarak, Foruma Başbakan Yardımcımız Sayın Mehmet Şimşek’in katılacağı belirtilerek, Forumun Borsa İstanbul ve Başbakanlık Yatırım Destek Ajansı ile Başbakanlık Tanıtım Ajansı tarafından da desteklendiği ifade edilmektedir.

Bankacılık, finans, enerji, inşaat, gayrimenkul, müteahhitlik, savunma ve ulaştırma temel konu başlıkları ile toplanacak olan TAF’2016’ya Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan, Umman hükümet üyelerinin yanı sıra Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi’nin de resmi davetli olarak bulundukları belirtilmektedir.

Forum kapsamında, üst düzey kamu kurumları temsilcileri ve işadamlarının katılacağı üst düzey kapalı yuvarlak masa toplantılarının yanı sıra, firmalar arasında görüşmelere de imkân sağlanacağı belirtilmektedir.

TAF 2016’ya katılmak isteyenlerin http://www.turkisharabeconomicforum.com adresinde yer alan Kayıt Formunu doldurmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

Ankara Sanayi Odası