SUN – 30. Uluslararası Dış Mekan,Tasarım,Mobilya ve Aksesuarları Fuarı, 07-09 Ekim 2012, R - Ankara Sanayi Odası

SUN – 30. Uluslararası Dış Mekan,Tasarım,Mobilya ve Aksesuarları Fuarı, 07-09 Ekim 2012, R

    15 Ağustos 2012

Tarihi : 15.08.2012
İşareti: 05/5000- 2652
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz;  
 
İzmir İtalyan Ticaret Odası’ndan alınan bir yazıda, Rimini Fuarcılık işbirliği ile, 07-09 Ekim 2012 tarihleri arasında Rimini’de düzenlenecek olan “SUN 30.Uluslararası Dış Mekan, Tasarım, Mobilya ve Aksesuarları Fuarı” için 10 firmadan oluşan bir ziyaretçi heyeti organize edilecektir. Organizasyona, dış mekan mobilyaları, dekorasyonu ve aksesuarları üzerine çalışan firmalar davet edilmektedir.
Fuarda mevcut sektör başlıkları;
. Out Style: Açık alan tasarım, mobilya, aksesuar ve çözümler üzerine çalışan distribütör firmalar,
. Sun Contract: Otel, tatil köyü, restoran vb. işletmelerin açık alanlarında kullandıkları mobilya ve ürünlerin toptan alıcısı olan işletmeler,
. Sea Style: Plaj malzemeleri satışı olan büyük perakende zinciri yetkilileri,
. Urban Style: Kent mobilyaları, tasarımları ve çözümleri ile ilgili faaliyet gösteren firmalar,
. Garden Sun: Fidan yetiştiriciliği, peyzaj mimarlığı ve yapı market zincirleri ile bu alanlar için gerekli araç gereçler üzerine hizmet veren perakendeci firma ve işletmeler,
. Camping&Village Sun: Ev mobilyaları, veranda, zemin, çit gibi ev ve bahçe düzenleme malzemeleri, yazılımlar üzerine çalışan firmalar,
. Giosun: Şişme oyun parkı ve eğlence araçları ile ilgili hizmet veren firmalar.
 
Katılımcıların Rimini’deki 3 gece konaklamaları (bed&breakfast), İtalya’daki  transferleri (havalimanı/otel/havalimanı ile otel/fuar alanı/otel transferleri) Rimini Fuarcılık tarafından  karşılanacaktır. Ayrıca; organizasyonun ilk gününde fuar öncesi online sistem üzerinden organize edilen ikili görüşmeleri (12 ikili görüşme) gerçekleştirmeleri; 2. gün ise fuar ziyaretini gerçekleştirmek üzere fuar alanında bulunmaları gerekmektedir.
 
Heyete İzmir İtalyan Ticaret Odası’ndan İtalyanca bilen bir yetkili eşlik edecektir.
Başvurular Rimini Fuarcılık tarafından değerlendirilecek ve değerlendirme sonuçları İzmir İtalyan Ticaret Odası tarafından başvuru sahiplerine yazılı olarak iletilecektir. Organizasyona katılım ücreti 250 € olup, görüşme dilinin İngilizce olacağını ve görüşmelerde talep edildiği takdirde ücretsiz tercüman hizmetinin sunulacağı belirtilmiştir.
 
Organizasyona katılmak isteyen üyelerimizin en geç 31 Ağustos 2012 Cuma günü saat:18.00’e kadar ekteki başvuru formunu doldurarak mail yoluyla İzmir İtalyan Ticaret Odası’na başvurmaları hususunu bilgilerinize sunarız. Faks ile gelen başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.
 
Fuar ve fuarda gerçekleştirilecek etkinlikler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için fuar web sitesini (http://www.sungiosun.it/eng/) ziyaret edebilir ya da İzmir İtalyan Ticaret Odası ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Saygılarımızla,
  
-Başvuru Formu      
            
-İletişim
İzmir İtalyan Ticaret Odası
Camera di Commercio Italiana di Izmir
Derya Önal
Müşteri İlişkileri ve Basın Yayın Yetkilisi
Tel                  :  00 90 232 464 77 47
e-posta          : deryaonal@cciizmir.org