STANDARDİZASYON ZİRVESİ - Ankara Sanayi Odası

STANDARDİZASYON ZİRVESİ

    12 Ekim 2018

İşareti : 05/5000-2563
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan yazıda, standardizasyon hakkında çalışmalarda bulunmak amacıyla 2017 yılında Birlikleri ve Türk Standardları Enstitüsü (TSE) arasında önemli bir işbirliği gerçekleştirildiği ve standardizasyon faaliyetlerine etkin katılımın sağlanması için protokol imzalanarak çalışmalara başlandığı belirtilmektedir.

Bu doğrultuda, anılan protokol kapsamında, Dünya Standartlar Günü etkinlikleri çerçevesinde TOBB ve TSE işbirliğinde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa VARANK ve TSE Başkanı Sayın Adem ŞAHİN’in katılımlarıyla, TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun ev sahipliğinde 17 Ekim 2018 Çarşamba günü TOBB Sosyal Tesisler Toplantı Salonunda “Uluslararası Standartlara Yön Ver” temasıyla Standardizasyon Zirvesi gerçekleştirilecektir.

Yazıda alınan davetiye ve program ekte sunulmakta olup Zirveye katılım sağlamak isteyen üyelerimizin katılım teyitlerini TOBB’a iletilmek üzere Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğü’ne (E-posta: dim@aso.org.tr) 15 Ekim 2018 tarihine kadar bildirmesi hususunu bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek :TOBB TSE DAVETİYE VE PROGRAM (1 sayfa)