SRİ LANKA/KOLOMBO TİCARET HEYETİ - Ankara Sanayi Odası

SRİ LANKA/KOLOMBO TİCARET HEYETİ

    19 Ekim 2017

İşareti : 05/5000-2779
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan bir yazıda, Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ile 4-7 Aralık 2017 tarihleri arasında Sri Lanka’nın başkenti Kolombo’ya bir Ticaret Heyeti gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Yeni iş ve yatırım imkanlarının oluşturulması ve pazar payının arttırılması için düzenlenecek söz konusu heyete özellikle;. yat ve gemi yapımı, doğal taşlar, değerli taşlar, mücevherat, otomotiv ana ve yan sanayi, tekstil ve ham maddeleri (kumaş bazında), demir çelik, tarım ve gıda (bakliyat, kuru meyveler, unlu mamuller, bitkisel yağlar, şekerli ve çikolatalı mamuller, meyve sebze suları, mayalar) sektörlerinde faaliyet gösteren, uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve/veya ihraç eden ya da ilgili sektörlerde yatırım yapmayı düşünen firmaların katılımlarında fayda görüldüğü belirtilmektedir.

Bu çerçevede heyete katılmak isteyen üyelerimizin https://goo.gl/9Eh9mQ adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak en geç 14 Kasım 2017 Salı günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları, organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama ve organizasyon giderleri karşılanacak üyelerimizin, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şb. (IBAN No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04), Swift Kodu: TVBATR2A USB hesabına 1.200 USB ( iptal edilmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları ve ödeme dekontlarını nebilemercan@tim.org.tr e-posta adresine firma bilgileri ve katılımcı ismi ile göndermeleri gerekmektedir.

Söz konusu heyetle ilgili sorular için Türkiye İhracatçılar Meclisi’nde Nebile Mercan (0312 472 05 60) ile iletişime geçilmesi hususunu bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek :Heyet Taslak Programı (1 sayfa)