Slovenya Heyeti İle Toplantı Ve İkili İş Görüşmeleri - Ankara Sanayi Odası

Slovenya Heyeti İle Toplantı Ve İkili İş Görüşmeleri

    12 Nisan 2016

Tarih: 11.04.2016

İşareti: 05/5000-855

İletişim: dim@aso.org.tr

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, Maribor Belediye Başkanı Sn. Andrej Fistravec ve beraberindeki iş adamları heyetinin Türkiye’ye ziyaretleri kapsamında, DEİK/Türkiye-Slovenya İş Konseyi tarafından, Slovenya/Maribor Heyeti ile Toplantı ve İkili Firma Görüşmelerinin, 20 Nisan 2016 Çarşamba günü 13.00-17.00 saatleri arasında Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

İstikrarlı, güçlü bir ekonomiye ve eğitimli bir nüfusa sahip Slovenya, 2014 yılı Orta ve Doğu Avrupa’nın GSYİH açısından en iyi performansını sergileyen ülke olmuştur. Slovenya’nın 2. en büyük şehri olan Maribor, Kuzeydoğu Slovenya Bölgesinin eğitim, finans, ticaret ve turizm merkezi olarak, Batı Avrupa ve Doğu Avrupa pazarlarına erişimde önemli bir konuma sahiptir. Heyet kapsamında Slovenya’nın, turizm, eğitim, inşaat, dekorasyon, demir ve metalürji sektörlerinden önemli firmalar yer alacak olup, heyet listesi ve taslak program ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

Bu çerçevede, Maribor bölgesindeki yatırımlar ve ticaret alanlarında iş birlikleri için önemli fırsatlar içeren söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin 18 Nisan 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödemeyi gerçekleştirmiş olarak aşağıda yer alan bağlantıdaki başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Ziyarete katılım koşulları ve detaylar başvuru formunda yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

Ankara Sanayi Odası

Kayıt Formu: http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/176/6625

Ek 1: Maribor Delegasyon Listesi

Ek 2: Taslak Program