SICILY4EXPO2015- CATANIA - Ankara Sanayi Odası

SICILY4EXPO2015- CATANIA

      Tarih: 06.07.2015
      İşareti: 05/5000-1582
 
Sayın Üyemiz,
 
Sicilya Bölgesel Hükümeti ve Sicilya Avrupa İşletmeler Ağı (Confindustria Sicilia, Consorzia Arca ve Consorzio Catania Ricerche) tarafından Milano Expo2015 kapsamında Sicilya’da “SICILY4EXPO” adı altında ikili iş görüşmelerini kapsayan etkinlikler düzenlecektir.
Odamızın da Avrupa İşletmeler Ağı ofisi olarak eş organizatör olduğu, 20-23 Eylül 2015 tarihleri arasında Sicilya’nın Katanya şehrinde “Catania Mission/Katanya Heyeti” gerçekleştirilecektir.
Etkinlik kapsamında, katılımcı 60 yabancı firmadan yalnızca bir temsilcinin kendi ülkelerinden Sicilya’ya gidiş/dönüş uçak bileti, 3 gecelik konaklama ücreti, havaalanı transferi ve lokal ulaşımı, firma ziyaretleri ve ikili görüşmeler boyunca asistanlık ücretleri Sicilya Bölgesel Hükümeti Ekonomik Faaliyetler Departmanı tarafından karşılanacaktır. Söz konusu etkinlik kapsamındaki ilgili sektörler aşağıdaki gibidir;
–          Yenilenebilir Enerji/ Renewable Energies
–          Bilgi ve İletişim Teknolojileri/ICT
–          Mekatronik/Mechatronics
–          Biomedikal/Biomedical
–          Ekolojik Yapı ve İnşaat/Eco-Building
–          Sürdürülebilir Hareketlilik/Sustainable Mobility
–          Su ve Atık Yönetimi/ Water and Waste Management
 
Son başvuru tarihi 18 Eylül 2015 olup, ikili iş görüşmelerine katılmak isteyen firmalarımızın Ek-1’de yer alan formu doldurup Odamız Avrupa İşletmeler Ağı personeline  esma.dilik@aso.org.tr oznur.besen@aso.org.tr adreslerinden iletmeleri rica olunur. Ayrıca ayrıntılı bilgi ve online başvuru için https://www.b2match.eu/sicily4expo-catania internet adresi ziyaret edilebilir.  
 
Bilgilerinize sunarız.
 
                            
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası