Select USA Yatırım Zirvesi - Ankara Sanayi Odası

Select USA Yatırım Zirvesi

Tarih: 10.05.2016

İşareti: 05/5000-1088

İletişim: dim@aso.org.tr

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, ABD Ticaret Bakanlığı’nın 19 – 21 Haziran 2016 tarihleri arasında Vaşington’da “Select USA” girişimi çerçevesinde bir Yatırım Zirvesi düzenleyeceği bildirilmektedir.

Yazıda devamla, geçen yıl Select USA 2015 Yatırım Zirvesi’nin, ABD Başkanı Sn. Barack Obama ile ABD Ticaret Bakanı Sn. Penny Pritzker’in başkanlığında, 70 ülkeden ve ABD’nin çoğu eyaletinden 2500 kişinin katılımıyla düzenlendiği, ülkemizden de 19 firma / kurum temsilcisi toplam 37 kişinin katılım sağladığı belirtilmektedir.

Bu yıl “Select USA 2016 Yatırım Zirvesi’nin teması “İnovason Avantajı” olarak belirlenmiştir. Üst düzey iş ve hükümet liderlerinin son dönem inovasyon ve trendlerine ilişkin görüşlerini aktaracağı ve ABD’deki değişik eyaletlerin ekonomi ve ticaret ile ilgilenen kurumlarından temsilcilerin katılacağı Zirveye ilişkin detaylı bilgi http://selectusa.commerce.gov/2016-summit.html adresinde yer almakta olup, söz konusu Zirvenin bu yıl katılım ücreti 725,- (yediyüz yirmibeş) ABD Dolarıdır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

Ankara Sanayi Odası

Ekli dosya için tıklayınız