Savunma Ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri 2014 - Ankara Sanayi Odası

Savunma Ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri 2014

    4 Mart 2014

Tarih:04.03.2014
İşareti:05/5000-782
 
Sayın Üyemiz,
 
Ostim Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü’nden alınan bir yazıda, Savunma Sanayii Müsteşarlığı himayelerinde OSSA Savunma ve Havacılık Kümelenmesi ile Fransız organizasyon firması BCI’nın organizatörlüğünde 14-16 Ekim 2014 tarihleri arasında ATO / Congresium Kongre Merkezi’nde ikincisi gerçekleştirilecek olan Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri’nde dünya savunma ve havacılık sanayinin dev isimlerinin Türk firmaları ile buluşmak üzere Türkiye’ye geldikleri iletilmektedir.
 
Bahse konu etkinliğin ilk gününde Türkiye’deki Savunma Havacılık ve Offset Pazarının Panaroması konulu konferansın gerçekleştirileceği,2. ve 3. günlerde ise ikili iş görüşmelerinin yapılacağı belirtilmektedir.
 
Ayrıca orjinal ekipman üreticilerinin satın alma süreçleri ve tedarik zinciri politikaları üzerine çalıştayların da düzenleneceği etkinliğin son gününde katılımcıların dilerlerse sanayi gezisine de katılabilecekleri ifade edilmektedir.
 
Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye http://www.bciaerospace.com/ankara adresinden ulaşılabileceği hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası