Sahtecilik ve Korsanla Mücadele Global Kongresi - Ankara Sanayi Odası

Sahtecilik ve Korsanla Mücadele Global Kongresi

    13 Mart 2013

Tarih: 12.03.2013 
İşareti: 05/5000-867
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Sahtecilik ve korsan ürünlerin yasadışı ticaretinin önlenmesinde giderek artan sorunların tartışılması ve politika önerileri üretilmesi amacıyla düzenlenecek “Sahtecilik ve Korsanla Mücadele Forumu Küresel Kongresi”nin yedinci toplantısının, bu yıl 24-26 Nisan 2013 tarihlerinde İstanbul’da Lütfı Kırdar Kongre Merkezinde düzenleneceği bildirilmektedir.
 
Bu yılki toplantının, ülkemizde Başbakanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın ev sahipliğinde düzenleneceği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin etkinliğin özel sektör ortağı olduğu vurgulanmaktadır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da anılan Kongreye katılarak açılışta bir konuşma yapmasının öngörüldüğü belirtilmektedir. Kongreye paralel olarak gerçekleştirilecek olan serginin, satıcılara ve hizmet sağlayıcılara, katılımcılarla doğrudan bağlantı kurarak önemli bir pazarlama olanağı sunacağı belirtilmektedir. Taklit ve korsanla mücadelede yenilikçi çözümler sunma, önde gelen uzmanlarla tartışma ve diğer profesyonellerle tecrübe paylaşma fırsatı sunmayı amaçlayan Kongre’ye, dileyen özel sektör firmalarının, hukuk bürolarının ve ilgili derneklerin ve meslek birliklerinin de sponsor olabileceği ifade edilmektedir. Kongre sponsorluk bilgileri ve sergiye katılma koşulları ekte sunulmaktadır. İlgilenen üyelerimiz pelin.mavili@tobb.org.tr e-posta adresinden veya 0312 218 2090 numaralı telefondan daha detaylı bilgi alabilirler.
 
Kongreye katılacak Türk katılımcılar için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin özel bir fiyat planlaması yapmış olduğu, kayıt ücretinin 950,- Euro yerine, 600,- Euro olarak tespit edildiği, söz konusu fiyattan faydalanmak isteyen üyelerimizin, online kayıt esnasında, ilgili kısma kayıt kodu olarak 4500 yazmaları gerektiği belirtilmektedir. Kongre ile ilgili bilgilere http://www.ccapcongress.net/index.htm internet adresinden ulaşmak ve kayıt yaptırabilmek de mümkündür. Kongre ile ilgili bilgilerin ayrıca, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği web sitesi (www.tobb.org.tr) hizmetler panelinde, Uluslararası İş İmkanları altında Yurtiçi Etkinlikler bölümünde yer aldığı husunu bilgilerinize sunarız.
 
Ek:
                                                                                                                                 Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası