RUSYA FEDERASYONU ADIGEY YATIRIM FORUMU - Ankara Sanayi Odası

RUSYA FEDERASYONU ADIGEY YATIRIM FORUMU

    19 Ekim 2017

İşareti : 05/5000-2801
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’den alınan yazıda, Rusya Federasyonu’nun Kuzey Batı Kafkasya bölgesinde bulunan Adıgey Cumhuriyeti’nin başkenti Maykop’ta 9 Kasım 2017 tarihinde “Adıgey Yatırım Forumu” düzenleneceği bildirilmektedir.

Adugey Cumhuriyeti, turizm, tarım, gıda, içecek, tütün mamulleri, kerestecilik, metalurji ve çelik konstrüksiyonlar, makine imalatı gibi sektörlerin öne çıktığı, ülkemize coğrafi ve kültürel yakınlığı ile bilinmektedir.

Bu çerçevede, anılan etkinliğe DEİK Türkiye-Rusya İş Konseyi organizasyonunda Türkiye’den işadamları heyetinin katılımı öngörülmekte olup, planlanan seyahatin taslak programı ekte sunulmaktadır.

Bahse konu ziyarete katılmayı arzu eden üyelerimizin en geç 23 Ekim 2017, Pazartesi günü saat 18:00’a kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/492/9416 bağlantısında bulunan formu doldurarak, Maykop’ta 3 gece konaklama, havaalanı ve şehir içi transferler ve diğer organizasyon giderlerinin dahil olduğu katılım bedelini kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek :
1- Program (2 sayfa)
2- Seyahat Programı (1 sayfa)
3- BİLGİ-Vize ve uçak bileti (1 sayfa)