ROMANYA-KÖSTENCE İşadamları Heyeti - Ankara Sanayi Odası

ROMANYA-KÖSTENCE İşadamları Heyeti

    4 Mart 2015

Tarih: 03.03.2015
İşareti: 05/5000-579
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan bir yazıda, Türk Hava Yolları ile yapılan protokol çerçevesinde,  Karadeniz kıyısının en büyük liman kenti Romanya/Köstence’ye azami 25 iş adamı ile birlikte 31 Mart-03 Nisan 2015 tarihleri arasında iş adamları heyetinin gerçekleştirileceği iletilmektedir.
 
İş adamları heyetine; Otomotiv ve Aksamları, Demir-Çelik, Tekstil ve Hazır Giyim, Narenciye (Taze/Kuru), Elektrik-Elektronik, Beyaz Eşya, Gıda (Unlu Mamuller, İşlenmiş Gıda), Tarım Makineleri, Tarım Ürünleri, Plastik ve Kimyevi Mamuller sektörlerinde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmaların katılımlarında fayda görülmektedir. Diğer sektörlerden de başvurular kabul edilecektir. Katılımcıların geçerli ve çoklu girişli Schengen vizesi olması, Schengen vizesi olmayanların ayrı olarak Romanya vizesi almaları gerekmektedir.
 
Bu çerçevede heyete katılmak isteyen firmaların www.tim.org.tr’de yer alan başvuru formunu (http://goo.gl/KLcNs9) eksiksiz doldurarak elektronik ortamda, en geç 13 Mart 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar başvuru yapmaları, organizasyon kapsamındaki uçak bileti, konaklama, ikili görüşmeler ve transfer giderlerinin karşılanmasını teminen firmalarımızın, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Iban No : TR93 0001 5001 5804 8000 9634 35),  Swift Kodu: TVBATR2A Avro hesabı’na  450.- Avro avans (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları ve ilgili banka dekontunu melikeemiroglu@tim.org.tr ve bestecoskuner@tim.org.tr e-posta adreslerine iletmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
EK:
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası