POLONYA- TÜRKİYE İŞ FORUMU - Ankara Sanayi Odası

POLONYA- TÜRKİYE İŞ FORUMU

    9 Ekim 2017

İşareti : 05/5000-2720
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulun’dan alınan bir yazıda, T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 16-17 Ekim 2017 tarihlerinde Polonya’ya gerçekleştireceği resmi ziyaret kapsamında, DEİK/Türkiye-Polonya İş Konseyi tarafından muhatap kuruluşu Polonya Ulusal Ticaret Odası işbirliği ile 17 Ekim 2017 tarihinde, Polonya’nın başkenti Varşova’da “Polonya – Türkiye İş Forumu” düzenleneceği bildirilmektedir. Söz konusu İş Forumu’nu T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Polonya Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Andrzej Duda, T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Polonya’nın ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı ve Ekonomik Kalkınma Bakanı Sayın Mateusz Morawiecki’nin onurlandırmaları öngörülmektedir.

Söz konusu İş Forumu taslak programı ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

Türkiye-Polonya İş Forumu’na gıda, inşaat, altyapı ve gayrimenkul, tarım, tekstil, perakende toptancılık, enerji, mühendislik, makine, madencilik, finans, ilaç ve kimya sanayi ile bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren Polonya’nın önde gelen firma temsilcilerinin katılımı beklenmektedir. Enerji, turizm, tekstil, gıda, çevre teknolojileri gibi alanların yanı sıra özellikle konut projeleri, telekomünikasyon, otel, hastane ve iş merkezi gibi büyük ölçekli inşaat projeleri için Türk firmaları için fırsatlar yer almaktadır.

Anılan ziyarete, Polonya’da iş yapan ve Polonya’da yatırım ile ticaret imkânları konusunda bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimizin 13 Ekim 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar, aşağıdaki bağlantıda yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak, ödemeyi gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Ziyarete katılım bedeli ekonomi sınıf uçuşlu paket program için, 750 ABD Doları, business sınıf uçuşlu paket program için ise 1.350 ABD Doları’dır. Seyahat özel uçakla gerçekleştirilecek olup, İstanbul – Polonya – İstanbul uçuşları, transfer, tercüme hizmetleri ve diğer organizasyon giderleri katılım bedeline dâhildir. Polonya için geçerli Schengen vizesinin bulunması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Başvuru Formu: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/482/9561
Yerinden katılım Başvuru Formu: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/484/9561

 

Ek :Taslak Program (1 sayfa)