PATENT EĞİTİM KAMPI IP.CAMP-3 - Ankara Sanayi Odası

PATENT EĞİTİM KAMPI IP.CAMP-3

Tarihi   : 20.09.2016

İşareti   : 05/5000 – 1869

İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Ege Üniversitesi EBİLTEM-Teknoloji Transfer Ofisi (TTO)’nden alınan bir yazıda, EBİLTEM TTO, DCP firması ve Sabancı Üniversitesi TTO tarafından organize edilen, Teknoloji ve Lisans Yöneticileri Derneği LES Türkiye ve Üniversite Sanayi İşbirliği ÜSİMP’in katkı sağladığı Türkiye’nin ilk fikri mülkiyet odaklı patent eğitim kampının (IP.CAMP-3) bu sene 29-30 Eylül ve 1 Ekim 2016 tarihleri arasında İzmir-Çeşme’de gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Eğitim kampında bu yıl yer alan başlıklar açık patent veri tabanlarının stratejik kararlarda etkin kullanımı, patent portföy yönetimi, inovasyon yönetimi, teknoloji transferi ve lisanslama olarak belirtilmiştir.

Program kapsamında bahse konu başlıklarda çalışan yerli ve yabancı profesyoneller, Ar-Ge yöneticileri, TTO uzmanları ve girişimcilerin bir araya getirilmesi hedeflenmektedir.

Söz konusu etkinliğin katılımcı sayısı kısıtlı olup, kayıt ve ayrıntılı bilgiye (http://www.ipcamp2016.com/) adresinden ulaşılabileceği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası