Outdoor Retaıler Summer Market - Ankara Sanayi Odası

Outdoor Retaıler Summer Market

Tarih: 27.06.2016

İşareti: 05/5000-1398  

İletişim: dim@aso.org.tr

Sayın üyelerimiz,

ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı’ndan alınan bir yazıda, ABD Ticaret Ataşeliği tarafından, Outdoor ve spor çözümleri (malzeme, ekipman, giyim, destinasyon vb.) konusunda dünyadaki en büyük fuar olan Outdoor Retailer Summer Market’ın, 3-6 Ağustos 2016 tarihleri arasında Salt Lake City, Utah’da gerçekleştirileceği bildirilmiştir. Yılda iki defa, yaz ve kış aylarında düzenlenen Outdoor Retailer Market suresince 1.600’un üzerinde firma en yeni çözümleriyle 30.000 üzerinde profesyonel ziyaretçiyle buluşmaktadır.

ABD Ticaret Bakanlığı’nca resmen onaylı bir fuar olan Outdoor Retailer Summer Market 2016 için, ABD Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliği Türkiye’den resmi bir heyet organize etmektedir. Resmi heyet katılımcıları $40 tutarındaki fuar giriş ücretinden muaf olacakları gibi, Outdoor Retailer Market’da gerçekleşecek seminer, çalıştay, turlar, partiler ve demonstrasyonlarda bulabilecekler, Uluslararası İş Merkezi ve VIP salonlarına sınırsız erişim sağlayabileceklerdir (ofis hizmetleri, internet, toplantı salonları ve ikramlar dahil). Ayrıca heyete özel bir fuar turu ve ABD’deki sektör gelişmeleri üzerine bir sunum yapılacaktır. Türkiye’den distribütör, temsilci veya iş ortağı arayan firmalar ile ABD Ticaret Bakanlığı yetkililerince düzenlenecek toplantılara katılabilecek ve talep edilen çözümlerin ABD Ticaret Bakanlığı ofislerince araştırılarak, Fuar katılımcıları ile heyet katılımcılarının eşleştirilmesi sağlanacaktır. ABD vizesi için fuar organizatörlerinden resmi vize davetiye yazısı sağlanacaktır.

Bu çerçevede, Fuar hakkında detaylı bilgiye Outdoor Retailer Summer Market 2016 web sitesinden (http://www.outdoorretailer.com/summer-market/index.shtml); fuara katılacak firmalar hakkındaki bilgiye ise https://n1b.goexposoftware.com/events/orsm16/goExpo/public/index.php bağlantı adresinden ulaşılabileceğini belirterek, ayrıntılı programı ekte bulunan fuara katılmak isteyen üyelerimizin 15 Temmuz 2016 tarihine kadar ABD Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden sektör uzmanı Gözde Sezgin ile (Tel: 0212 335 9151, E-posta: gözde.sezgin@trade.gov) iletişime geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

Ankara Sanayi Odası

Ekli dosya için tıklayınız