Otomotiv Proje Pazarı ve Otomotiv Yan Sanayi Tasarım Yarışması - Ankara Sanayi Odası

Otomotiv Proje Pazarı ve Otomotiv Yan Sanayi Tasarım Yarışması

    8 Mart 2013

Tarih: 08.03.2013
İşareti: 05/5000- 838
 
Sayın Üyemiz,
 
Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan bir yazıda, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından, ilki geçen yıl gerçekleştirilen “Otomotiv Proje Pazarı ve Otomotiv Yan Sanayi Tasarım Yarışması’nın İkincisinin 17-18 Nisan 2013 tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezinde gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
 
Yazıda devamla, Ar-Ge Proje Pazarı vasıtasıyla Sektörün yüksek katma değerli üretim yapabilmesi, ihracatın sürdürülebilir kılınması amacı ile Ar-Ge projesi yapmak isteyen sanayi kuruluşlarının temsilcileri, üniversite öğretim üyeleri ve Ar-Ge Merkezleri ile Teknopark araştırmacılarının bir araya getirilerek ortak proje önerisi sunulmasının amaçlandığı iletilmektedir.
 
Bahse konu yazıda sözü edilen yarışmanın proje sergileri ve ödül töreni 17-18 Nisan 2013 tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre Merkezinde ekli program dahilinde gerçekleştirilecektir.
 
Bu vesileyle, sözü edilen yarışmaya katılım için, http://www.otomotivprojepazari.com/ ve http://otomotivtasarimyarismasi.com/ linklerinden kayıt yaptırılabilir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası