Otem Endüstriyel Otomasyon Kursları - Ankara Sanayi Odası

Otem Endüstriyel Otomasyon Kursları

    27 Nisan 2012

Tarihi   : 27.04.2012
İşareti   : 08/5000
İrtibat   : atalaycicek@hotmail.com / 0533 313 48 08
 
Sayın Üyemiz,
 
Otomasyon, üründe kalite, üretimde hız ve rekabette üstünlüktür. Bunu sağlamak için makine ve sistemlerimiz uzun zaman arıza vermeden verimli bir şekilde çalışmalıdır. Makineler arıza olmadan önce bakımları yapılarak olası arızalar önlenebilir. Arıza oluşması durumunda ise bilinçli bir şekilde onarımları yapılmalıdır. Bu ise ancak otomasyon teknolojilerini bilen, uygulayabilen ve problemleri çözebilen nitelikli çalışanlarla sağlanabilir.
 
Ankara Sanayi Odası ve Erkunt Mesleki Eğitim Merkezi işbirliğiyle Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini yürüten Otomasyon Teknolojileri Eğitim ve Uygulama Merkezi (OTEM), modern bir ortam, zengin donanım ve uzman eğitimci kadrosu ve uygulamalı eğitimlerle bu alandaki eğitim ihtiyacını karşılamaktadır. Eğitimler uygulamalı olarak eğitim setleri üzerinden verilmektedir.
 
Eğitimlere bakım-onarım teknisyeni, tekniker ve ustaları, mühendisler, teknik öğretmenler ve konu ile ilgili kişiler katılabilmektedir.
 
Eğitimler, Otomasyon Teknolojileri Eğitim ve Uygulama Merkezinde (OTEM) verilebileceği gibi firmanızda/şantiyenizde de verilebilmektedir.
 
Bu doğrultuda aşağıda belirtilen eğitimlere katılmak için ekte yer alan başvuru sürecini takip etmenizi rica eder,  eğitimlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası
 

OTEM Mayıs 2012 Endüstriyel Otomasyon Kursları