Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Komşu Ülkeler Ticaret Müşavirleri-Firma Buluşmaları Etkinliği - Ankara Sanayi Odası

Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Komşu Ülkeler Ticaret Müşavirleri-Firma Buluşmaları Etkinliği

    24 Eylül 2013

Tarih: 24.09.2013
İşareti: 05/5000-3344
 
Sayın Üyemiz,
 
T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan alınan bir yazıda, Bakanlıkça düzenlenen “Ortadoğu, Kuzey Afrika Ve Komşu Ülkeler Ticaret Müşavirleri Değerlendirme Toplantısı” kapsamında, 4 Ekim 2013 tarihinde, ANKARA’da (JW Mariott Otel’de) “Ortadoğu, Kuzey Afrika Ve Komşu Ülkeler Ticaret Müşavirleri-Firma Buluşmaları” etkinliğinin gerçekleştirileceği iletilmektedir.
 
“Ticaret Müşavirleri-Firma Buluşmaları” etkinliği kapsamında, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve komşu ülkelerde görev yapan 43 ticaret müşaviri/ataşemizin, Ekonomi Bakanlığı ülke masaları koordinasyonunda, özel sektör temsilcileri ile bir araya gelmeleri ve bilgi paylaşımında bulunmaları öngörülmektedir.
 
“Ticaret Müşavirleri-Firma Buluşmaları” etkinliğine katılımın ücretsiz olduğu, etkinlik kapsamında Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından aynı otel’de bir öğle yemeği düzenleneceği belirtilmektedir.Etkinlik tarihinde, saat 10:00-17:30 arasında, firma yetkilileri ile ticaret müşavirlerimiz/ataşelerimiz arasında yapılması planlanan görüşmelerin genel katılım şeklinde olacağı; firma yetkililerinin istedikleri ülke masalarını ziyaret edebileceği, ilgili ticaret müşavirlerimiz/ataşelerimizden bilgi alabilecekleri iletilmektedir.
 
“Ticaret Müşavirleri-Firma Buluşmaları” etkinliğine katılmak isteyen firmaların en geç 30 Eylül 2013 Pazartesi günü saat 18:00’e kadar, bir örneği ekte yer alan “katılımcı formu”nu doldurarak, degerlendirme@ekonomi.gov.tr  e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.
 
 NOTLAR:  
1- Etkinliğe katılmak isteyen firma yetkililerinin 4 Ekim 2013 tarihinde, saat 9:30-10:00 arasında, salonda kayıt yaptırması gerekmektedir.
2- Etkinliğe katılacak Ticaret Müşavirlerimiz/Ataşelerimizin görev yaptıkları ülkeler: Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Cezayir, Fas, Filistin, Irak, İran, İsrail, Katar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Sudi Arabistan, Tunus, Umman, Ürdün, Rusya Federasyonu, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Gürcistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)
 
Bilgilerilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası
 
EKLER :