Orta Asya’da Türk – Kore İşbirliği Forumu & İkili Görüşmeler (Tarih Değişikliği) - Ankara Sanayi Odası

Orta Asya’da Türk – Kore İşbirliği Forumu & İkili Görüşmeler (Tarih Değişikliği)

Tarih: 29.07.2013
İşareti:05/5000-2783
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) organizasyonu ile 26 Ağustos 2013, Pazartesi günü “Orta Asya’da Türk – Kore İşbirliği Forumu”nun, T.C Ekonomi Bakanı Sn. Zafer Çağlayan’nın teşrifleri ile gerçekleşeceği belirtilmişti.

Kore Cumhuriyeti’nden büyük ölçekli firmaların yanı sıra Tacikistan, Özbekistan ve Kırgızistan Hükümet yetkililerinin de katılmasının planlandığı söz konusu Forum kapsamında, enerji ve alt-yapı sektöründe Türk-Kore işbirliğine yönelik paneller ve firmalar arası ikili görüşmelerin düzenlenmesinin öngörüldüğü iletilmektedir..

Bahse konu İş Forumu’nun tarihinin 27 Ağustos 2013 Salı olarak değiştirilmiş olduğu, program ve yer detaylarının bilahare katılımcılar ile paylaşılacağı belirtilmektedir. Forum’a katılmak isteyen üyelerimizin ekli firma profili formunu eksiksiz doldurarak en geç 16 Ağustos 2013 tarihine kadar DEİK’e (İlgili kişi:Dilek Morgül; dmorgul@deik.org.tr) iletmeleri gerektiği hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası