Odamız Web Portalında Ürünlerinizin Tanıtılması Hk. - Ankara Sanayi Odası

Odamız Web Portalında Ürünlerinizin Tanıtılması Hk.

    29 Eylül 2012

Sayın Üyemiz,
 
Odamız web portalında (www.aso.org.tr) yapılan çalışmalar kapsamında; her üyemize, kendisinin yönetebileceği ve arzu ettiği gibi güncelleyebileceği bir bölüm oluşturulduğu ve bu bölümden; firmanızın iletişim bilgilerinin güncellenebilmesi, firmanızın adresinin koordinat verilerek ya da google map üzerinde işaretlenerek görsel olarak belirlenebilmesi, özgeçmiş bankası ile iş arayanların özgeçmişlerinin listelenebilmesi, ASO TV portalında yer almak üzere tanıtım videosu göndermeniz durumunda firmanızın tanıtım videosunun yayınlanabilmesi, portalımızın ziyaretçilerinin firmanıza gönderdiği mesajların takip edilebilmesi, Odamızdan temin etmek istediğiniz bir belgenin siparişinin verilebilmesi ve firmanıza ait ürünlerin resimlerini ekleyip, tanıtıcı açıklamalar yapılabilmesi gibi birçok hizmetin sunulduğu malumlarınızdır.
 
Portalımızda bahsedilen bu işlemlerin yapılabilmesi için; firmanıza ait kullanıcı adı ve şifre oluşturulmuştur. Bugüne kadar 708 firma bahse konu kullanıcı adı ve şifrelerini teslim almış, bu firmalardan 107’si toplam 827 ürün eklemiştir. Eklenen bu ürünler; gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında bilgi kaynağı olmakta, ayrıca Odamız web portalında 24 saat süreyle anasayfadan yayınlanmaktadır. Özellikle, firmalarımızın ürettikleri ürünlere ait bilgi ve görsellerin web sitemizde yeralması, ürün bazında arama yapanların size daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır. Dolayısıyla firmanıza ait kullanıcı adı ve şifrenizi almanız ve kendinize ayrılan bölümde ürünlerinizi sergilemeniz son derece faydalı olacaktır.
 
Ekteki taahhütnamenin doldurulup, kaşelenip imzalanmış aslının Odamız Bilişim Teknolojileri Müdürlüğü’ne veya temsilciliklerimizden herhangi birine firmanız yetkilisi tarafından iletilmesi halinde kullanıcı adı ve şifrenizi imza karşılığı teslim alabilirsiniz.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
 
Ankara Sanayi Odası