Odamız Tarafından Gerçekleştirilecek Olan Gana Ziyareti Hakkında - Ankara Sanayi Odası

Odamız Tarafından Gerçekleştirilecek Olan Gana Ziyareti Hakkında

    3 Eylül 2012

Tarihi  : 03.09.2012                                                                              
İşareti : 05/5000-  2769
İrtibat  : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz; 
 
Odamız ve  T.C. Ekonomi Bakanlığı Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü işbirliğinde 19-22 Eylül 2012 tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Gana Cumhuriyeti Hükümeti arasında Serbest Bölgeler Alanında İşbirliğine ilişkin Mutabakat Zaptı’nın imzalanması ve Gana’da kurulması planlanan endüstri parkı hususunda ortak  çalışmalar yapmak üzere Gana’ya bir ziyaret düzenlenecektir.
 
Tema şehri ve civarında mezbaha, soğuk hava depoları, fenni tavukçuluk, gıda tesisleri ve tarım makineleri alanlarında yatırıma ihtiyaç duyulduğu belirtilmekte olup; söz konusu ziyaret kapsamında bu sektörlerde faaliyet gösteren üyelerimizin katılımı beklenmektedir. Bakanlıkça belirlenecek olan katılım ücreti, başvuruda bulunan üyelerimize bilahare bildirilecek olup, ziyaret taslak programı aşağıdaki linkte yer almaktadır.
 
Bahse konu ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin katılımlarını en geç 06 Eylül 2012 Perşembe günü mesai bitimine kadar Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğü’ne (Tel: 417 12 00 /1209-1212, e-posta: dim@aso.org.tr ) iletmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası