Nijerya Eski Cumhurbaşkanı Olusegun Obasanio’nun Ankara Ziyareti - Ankara Sanayi Odası

Nijerya Eski Cumhurbaşkanı Olusegun Obasanio’nun Ankara Ziyareti

    20 Mayıs 2013

Tarih: 20.05.2013 
İşareti:05/5000-1903
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda; Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıya atfen, DEİK/Türk-Nijerya İş Konseyi tarafından, Nijerya eski Cumhurbaşkanı Sayın Olusegun Obasanjo’nun Ankara ziyareti vesilesiyle 23 Mayıs 2013, Perşembe günü, 10:00-12:00 saatleri arasında, Ankara TOBB İkiz Kuleler’de, Nijerya’daki yatırım olanakları hakkında bir toplantı düzenleneceği belirtilmektedir.
 
Sayın Obajanso’nun bankacılık, tarım, hayvancılık, enerji ve altyapı başta olmak üzere Nijerya’daki iş fırsatları ve projelere ilişkin bilgilendirmede bulunacağı interaktif bir toplantının düzenleneceği ifade edilmektedir.
 
Söz konusu toplantının katılım formuna ve Sayın Olesegun Obasanjo’nun özgeçmişine TOBB web sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanları/Yurt İçi Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilir. Sayın Olusegun Obajanso’nun kurmuş olduğu Olusegun Obajanso Vakfı ile ilgili detaylı bilgi www.olusegunobasanjofoundation.org adresinde yer almaktadır.
 
Toplantıya katılmak isteyenlerin, katılım teyitlerini 22 Mayıs 2013 tarihine kadar DEİK’e (İlgili kişi: Görkem Karabeyoğlu, Tel: 0212 3395061, E-posta: gkarabeyoglu@deik.org.tr) iletmeleri gerektiği hususunu bilgilerinize arz ederim.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası