New York Cıty Uluslararası Franchısıng Fuarı - Ankara Sanayi Odası

New York Cıty Uluslararası Franchısıng Fuarı

    23 Mayıs 2016

Tarih: 23.05.2016

İşareti: 05/5000-1153

İletişim: dim@aso.org.tr

ABD Ticaret Müsteşarlığı’ndan alınan bir yazıda, 16-18 Haziran 2016 tarihlerinde New York City’de bir Uluslararası Franchising Fuarı’nın (IFE) düzenleneceği bildirilmiştir.

IFE, franchising alanında ABD’de düzenlenen en büyük fuar olma özeliğini taşımaktadır. Aynı zamanda bu Fuar, ABD Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmış resmi bir fuardır. Bu nedenle Amerikan Ticaret Müsteşarlığı bu yıl söz konusu fuara Türkiye’den de bir ziyaretçi heyetinin katılımını hedeflemektedir.

Amerikan Ticaret Müsteşarlığı resmi delegasyon üyesi olarak katılımcılara Amerikalı şirketler ile birebir görüşmelerin ayarlanması, Amerikalı firmalarla randevuların yapılması, Türk firma temsilcilerine Amerikalı firmalarla yapacakları toplantılarda eşlik edilmesi, Fuar’da tanışılan Amerikalı şirketlerle iletişimin sürdürülmesi için destek verilmesi, International Business Center’a ve 3 gün boyunca Fuara ücretsiz girişlerin sağlanması, Sempozyumlar için %50 indirim yapılması ve Uluslararası resepsiyona katılma hakkı gibi ayrıcalıklar tanınacaktır. 

Bu kapsamda, katılım formu ekte bulunan Fuar’a katılmak isteyen üyelerimizin ayrıntılı bilgiye aşağıdaki bağlantı adresinden ulaşabileceklerini belirterek, katılacakları takdirde üyelerimizin Görkem Yavılıoğlu ( E-posta: görkem.yavilioglu@trade.gov, Tel: 0212 335 9372) ile iletişime geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

Ankara Sanayi Odası

Ayrıntılı Bilgi: http://www.ifeinfo.com/

EK: New York Franchise Expo 2016 Katılım Formu